Small Breed Complete

Een chihuahua is
geen Deense dog

De meeste brokken zijn gemaakt op een hond van 25 kilo en gaan daarna in een kleinere zak. Small Breed Complete is het omgekeerde: brokjes van 0,9 cm, samengesteld op honden tot 10 kilo, met 23% kip en gevogelte.

  • Brokjes 0,9 cm
  • 23% kip en gevogelte
  • Zonder kunstmatige geur-, kleur- en smaakstoffen
  • Vanaf €4,99 per kilo
  • Trustpilot 4,6
  • Voor 17:00 besteld, morgen in huis
Bekijk de maten
Small Breed Complete in de huiskamer

Waarom hij zijn bak laat staan

Een hond van 4 kilo heeft een bek die ongeveer een derde is van die van een labrador. Ligt er dan een brok in die op die labrador is ontworpen, dan kan hij er slecht bij. Hij kauwt niet minder graag, hij krijgt er alleen geen grip op.

Kleine rassen hebben daarbij een sneller metabolisme en een gevoeliger spijsvertering. Ze eten kleine porties, dus elke hap moet meer doen.

Daarom heeft Small Breed Complete brokjes van 0,9 cm, en zit er dit in:

  • Zalmolie en lijnzaad voor huid en vacht
  • Inuline (FOS) voor de darmflora
  • L-carnitine, 300 mg per kilo voor een gezond gewicht
  • Glucosamine en chondroitine voor soepele gewrichten

Brokgrootte op ware verhouding

Standaard
brok

Small Breed
0,9 cm

Pak je huidige zak er eens bij

Draai hem om en zoek twee dingen op: het percentage ruw eiwit en de prijs per kilo. Dit staat er bij ons, zonder marketingtaal:

Analytische bestanddelenSmall Breed Complete
Ruw eiwit23,0%
Ruw vet13,0%
Ruwe celstof2,5%
Ruwe as6,0%
Vocht8,0%
Calcium / fosfor1,2% / 0,9%
L-carnitine300 mg/kg
Prijs per kilo (9 kg)€4,99

Mini-voer is bij veel merken duurder per kilo dan de gewone variant van datzelfde merk, terwijl er niet meer vlees in zit. Je betaalt dan voor een kleinere brok, niet voor betere voeding. Ziet jouw briefje er beter uit dan deze tabel? Houden zo. Staat het er slechter op, dan weet je nu waarom.

Kies je maat

Small Breed Complete 1,5 kg

1,5 kilo

€10,95

€7,30 per kilo · om te proberen

Bekijk deze maat
Small Breed Complete 4,5 kg

4,5 kilo

€26,95

€5,99 per kilo

Bekijk deze maat
Beste prijs per kilo Small Breed Complete 9 kg

9 kilo

€44,95

€4,99 per kilo

Bekijk deze maat
Trustpilot 4,6 Voor 17:00 besteld is morgen in huis Je mystery-korting wordt verrekend bij het afrekenen

Erbij van ons

Worstjes cadeau bij je eerste grote zak

Bestel je de 4,5 of 9 kilo, dan doen wij er een pakket worstjes bij. 99% vlees, kip of zalm met kip. Zo went je hond zonder gedoe aan de nieuwe brok: leg de eerste dagen een plakje over zijn bak.

Worstjes kip

Veelgestelde vragen

Hoe stap ik over van zijn huidige voer?

Doe het over ongeveer een week. Begin met een kwart nieuw en driekwart oud, en schuif die verhouding elke twee dagen op. Zo went zijn spijsvertering mee en voorkom je een dunne dag.

Voor welke honden is dit geschikt?

Volledig diervoeder voor volwassen honden van 0 tot 10 kilo. Voor pups is er een aparte puppyvariant.

Hoeveel moet mijn hond per dag?

Dat hangt vooral af van zijn gewicht. De voedingstabel staat op de zak. Twijfel je, mail ons zijn gewicht en leeftijd, dan rekenen we het voor je uit.

Mijn hond is kieskeurig. En dan?

Leg de eerste dagen een dun plakje worst over de brokken. Bij de meeste kieskeurige eters is dat genoeg om ze over de streep te trekken.

Klaar om over te stappen?

Voor 17:00 besteld is morgen in huis.

Bekijk de maten